SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 19.10.2023, 13:40

SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI

Zakończyliśmy etap zbierania propozycji uczniów na tablicach Samorządu Uczniowskiego.

budżet obywatelski

Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pojawiło się wiele ciekawych pomysłów dotyczących wystroju i wyposażenia szkoły. Wspomnieliście również o chęci organizacji imprez sportowych.

Już od 9 października uczniowie z pomocą wychowawców opracowują swoje pomysły w formie projektów. Szkolny Zespół Roboczy wybierze najciekawsze z nich.

Konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie – Szkolne Budżety Obywatelskie – trzecia edycja” jest działaniem realizowanym w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Konkurs finansowany jest w ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.