Zasady funkcjonowania stołówki szkolnej - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Zasady funkcjonowania stołówki szkolnej

Opłaty za stołówkę szkolną i numer rachunku bankowego są widoczne po zalogowaniu się na dzienniku elektronicznym. Opłaty są naliczane na początku każdego miesiąca, a w przypadku przedszkola – pod koniec miesiąca.
Płatności dokonuje się przelewem bankowym na indywidualny numer konta utworzony dla danej osoby korzystającej z wyżywienia w terminie do 10-go dnia miesiąca.
Ewentualną rezygnację z korzystania ze stołówki należy zgłosić pisemnie do pokoju nr 36, najpóźniej do 25-go dnia poprzedniego miesiąca.

Przypominamy o informowaniu o przerwie w korzystaniu z żywienia z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 14.00, a w wyjątkowych sytuacjach dnia bieżącego do godziny 7.30.
Formy zgłoszenia nieobecności:
- przez dziennik elektroniczny (przez przeglądarkę lub aplikację „ Dzienniczek Vulcan”), w zakładce „frekwencja” - zgłoszenie nieobecności na posiłku.
- drogą telefoniczną tel. 81 534 10 17
- drogą mailową: intendent@sp21.lublin.eu

Do rodziców należy zgłaszanie nieobecności dziecka. Niezgłoszenie nieobecności powoduje naliczenie opłat.

Cennik na rok szkolny 2023/2024

Uczniowie:
- śniadanie 2,50 zł.
- obiad 5,00 zł.
Przedszkole:
- śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek – 9,50 zł.