XXXII Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 04.12.2023, 14:06

XXXII Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki

„Niech radość zawsze wygra!” – pod takim hasłem siatkarze z klas profilowanych rywalizowali w niedzielę 3 grudnia, w turnieju zorganizowanym przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Lublinie. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV – „dwójki”, kl. V – „trójki”.

387506880-381477347659739-572479325161376420-n.jpg

Zawody rozegrano na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 5, przy ul. Elsnera 5 w Lublinie.

W kategorii „dwójek”, w swoim pierwszym turnieju, ze wspaniałym duchem rywalizacji, szkołę reprezentowali uczniowie klas IV: Szymon Nieścior, Jakub Kamiński, Mateusz Kwiecień, Kacper Wójcik, Robert Szczerba, Stanisław Tatarczak, Szymon Pawlak.

W kategorii „trójek”, z dużym zaangażowaniem i charyzmą, szkołę reprezentowali: Michał Sitarski, Adam Zdrojewski, Antoni Staszewski, Maksym Dudek, Miłosz Janaszek, Julian Lisiak, Leon Sztembis, Szymon Wilkołek.

Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczą w zajęciach piłki siatkowej zorganizowanych w ramach klas profilowanych pod opieką pani Anety Młynarczyk i Ewy Kołodziejczyk.