XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w kolorach" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 05.04.2024, 11:50

XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w kolorach"

Zapraszamy uczniów klas 0-8 do wzięcia udziału w konkursie, tegoroczna edycja to łuskoskrzydłe (motyle).

Prace mogą być wykonane przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej (malarstwo, rysunek, ceramika, collage, forma przestrzenna, technika własna, fotografia, i inne).
Format prac jest dowolny.
Jeden uczestnik konkursu może przesłać tylko jedną pracę (nie można nadsyłać prac zbiorowych).

Prace opisane zgodnie z regulaminem wraz ze zgodą rodziców na udział należy oddać do nauczycieli techniki bądź plastyki do 13.05.2024 r.

Download icon xiv-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-przyroda-w-k.pdf pdf 0.81 Mb