Wystawa plakatów wykonanych w ramach projektu Samorządu Uczniowskiego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 05.06.2024, 20:50

Wystawa plakatów wykonanych w ramach projektu Samorządu Uczniowskiego

Mamy już widoczne efekty działań Samorządu Uczniowskiego, który realizuje projekt "Gdy każde słowo ma znaczenie". Zorganizowaliśmy wystawę plakatów wykonanych przez uczniów klas siódmych. Plakaty powstały podczas warsztatów dotyczących komunikacji werbalnej, prowadzonych przez studentki psychologii UMCS.

SUper Granty

Projekt "Gdy każde słowo ma znaczenie" ma na celu poprawienie relacji między uczniami. Działania zaczęliśmy od warsztatów komunikacji werbalnej. Uczestnicy warsztatów poszerzyli wiedzę w zakresie komunikacji, dowiedzieli się, czym jest aktywne słuchanie, rozwinęli umiejętności konstruktywnego komunikowania się z innymi, poznali bariery komunikacyjne i ich znaczenie podczas porozumiewania się. Swoją wiedzę wykorzystali przygotowując plakaty. Zapraszamy wszystkich uczniów do oglądania wystawy.