Wyprawka przedszkolna na rok szkolny 2024/2025 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 04.07.2024, 13:08

Wyprawka przedszkolna na rok szkolny 2024/2025

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, za dwa miesiące spotkamy się w oddziałach przedszkolnych. Poniżej przekazujemy wyprawkę dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

plecak przedszkolaka

2 września 2024 r. dziecko powinno mieć ze sobą:

Obuwie na zmianę - na białej podeszwie z zapięciem dostosowanym do możliwości dziecka;
Strój gimnastyczny/sportowy - koszulka z krótkim rękawem oraz krótkie spodenki lub długie dresowe;
Ubranie na zmianę - koszulka, spodnie, bielizna.
Piórnik: 2 ołówki najlepiej grube i trójkątne, gumka do ścierania, temperówka, kredki ołówkowe najlepiej grube i trójkątne, nożyczki, 2 kleje w sztyfcie.

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane inicjałami lub imieniem i nazwiskiem dziecka.

W tym roku został wybrany pakiet „Nasza Bajka” poziom B+, wydawnictwo MAC Edukacja.

(Książki będzie można zakupić indywidualnie lub grupowo, także na początku roku szkolnego - w sklepie lub u konsultanta).

Konsultantem Mac jest:

Kędzierski Paweł