Wycieczka integracyjna klas 1a i 1 d - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 15.06.2024, 09:59

Wycieczka integracyjna klas 1a i 1 d

7 czerwca uczniowie z klasy 1a i 1d wraz z wychowawczyniami p. Mariolą Dudek i p. Edytą Łatką mieli okazję uczestniczyć w wycieczce integracyjnej Młyn Hipolit - Nałęczów - Wronów.

wycieczka

We Wronowie uczniowie mieli okazję zwiedzić pracownię Jargiło Glass Studio, obejrzeli pokaz tworzenia szkolnych naczyń oraz wysłuchali historii powstawania szkoła.
Następnie próbowali własnych sił w pisaniu na placku szklanym, po czym mogli zabrać do dom własnoręcznie wykonane prace.
W Nałęczowie mogli odpocząć i pospacerować po Parku Zdrojowym oraz zjeść smaczny obiad.
Na koniec udali się do Młyna Hipolit, gdzie zwiedzali Muzeum Skamieniałości, wysłuchali ciekawych wiadomości o skamieniałościach, obejrzeli przeróżne kamienie i okazy muzealne.
Niesamowitych emocji wzbudziło płukanie złota.
Wycieczka bardzo podobała się dzieciom i sprawiła wiele radości.
Pogoda również dopisała, dlatego planujemy już kolejną.