Szkolny Teatr Echo przedstawia… - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 05.03.2024, 13:39

Szkolny Teatr Echo przedstawia…

Dnia 1 marca na szkolnej scenie odbyła się premiera sztuki „Bajkowo” na motywach wierszy Jana Brzechwy.

W repertuarze scenicznym znalazły się utwory: Kłamczucha, Leń, Skarżypyta, Jak rozmawiać trzeba z psem, Katar, Entliczek-Pentliczek, Pytalski, Księżyc raz odwiedziła staw (z książki - Akademia Pana Kleksa), Sowa, Samochwała.
Aktorki z klasy 4c bawiły widzów słowem, śpiewem i tańcem. Prezentowały swój kunszt aktorski przed szkolną publicznością z klas 1 – 4 i zerówką szkolną.
Wśród zaproszonych widzów były dzieci z Przedszkola nr 5, nr 10 i nr 43 z Lublina.
Przedstawienie bardzo podobało się publiczności, która nagrodziła Teatr Echo gromkimi brawami.