Szkolny Budżet Obywatelski – wyniki! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 30.11.2023, 13:01

Szkolny Budżet Obywatelski – wyniki!

W ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w dniach 23–27 listopada 2023 r. odbyło się głosowanie na zgłoszone przez uczniów projekty.

liczenie głosów

Każdy z uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły mógł oddać swój głos na wybrany przez siebie projekt. Szkolny Zespół Roboczy po podliczeniu wszystkich głosów wyłonił zwycięski projekt. Jest to:
Projekt 4 – Szkoła relaksu – 241 głosów

Rozkład głosów pozostałych projektów:

• Projekt 1 – Czytam, bo lubię! - nasza nowa biblioteka – 124 głosy
  • Projekt 2 – Chill room – odpoczynek – 109 głosów
  • Projekt 3 – Usiądź, a odpocznij sobie – 126 głosów
  • Projekt 5 – W zdrowym ciele-zdrowy duch – 102 głosy
  • Nieważnych głosów było 15.

Konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie – Szkolne Budżety Obywatelskie – trzecia edycja” jest działaniem realizowanym w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Konkurs finansowany jest w ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.