Szkolny Budżet Obywatelski – projekty! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 13.11.2023, 10:48

Szkolny Budżet Obywatelski – projekty!

W ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego uczniowie naszej szkoły, wraz z wychowawcami, opracowali ciekawe projekty.

sbo

Odbiorcą tychże inicjatyw będzie cała społeczność szkolna. Na dalszym etapie wdrażania projektów zakwalifikowano wszystkie uczniowskie pomysły.
Projekty duże (za 4000 zł):
1. Czytam, bo lubię! – nasza nowa biblioteka
2. Chill room – odpoczynek (wnęka przy sklepiku szkolnym)
3. Usiądź, a odpocznij sobie (korytarze szkolne)
4. Szkoła relaksu (I i II piętro)
5. W zdrowym ciele-zdrowy duch (bramki do gry w piłkę nożną)
Obecnie trwa kampania promocyjna, która potrwa do 20 listopada.
Konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie – Szkolne Budżety Obywatelskie – trzecia edycja” jest działaniem realizowanym w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Konkurs finansowany jest w ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.