Szkolny Budżet Obywatelski - podsumowanie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 27.02.2024, 14:42

Szkolny Budżet Obywatelski - podsumowanie

Zakończyliśmy realizację III edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki temu projektowi nasza szkoła zyskała wygodne pufy i kanapy na I piętrze.

kącik do odpoczynku

W związku z jego realizacją uczniowie zostali włączeni w decydowanie o sprawach szkoły i zyskali wiedzę na temat jej funkcjonowania.
Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w realizację Szkolnego Budżetu Obywatelskiego!
Konkurs „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie – Szkolne Budżety Obywatelskie – trzecia edycja” jest działaniem realizowanym w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Konkurs finansowany jest ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.