Sukces Samorządu Uczniowskiego w I edycji konkursu grantowego dla Samorządów Uczniowskich "SUper Granty" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 07.05.2024, 07:38

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Miasto Lublin "SUper Granty", którego celem jest rozwój i aktywizacja samorządności uczniowskiej.

.

Pod opieką opiekunek - pani Edyty Adamiak - Podkowy i pani Anny Ścisło przygotowali projekt zatytułowany "Gdy każde słowo ma znaczenie". Realizując działania w nim opisane chcemy pomóc uczennicom i uczniom klas starszych w rozwinięciu umiejętności społecznych, odzyskaniu poczucia wartości i pewności siebie.
Nasz projekt otrzymał dofinansowanie na działania! Najbliższe zaplanowane przez Samorząd Uczniowski wydarzenie to warsztaty dla uczniów klas 7.
Informacje o kolejnych wydarzeniach podamy wkrótce.

Realizacją konkursu grantowego dla samorządów uczniowskich wpisujemy się w realizację kierunków Polityki Młodzieżowej Miasta Lublin.