Spotkanie w ramach Czwartej Edycji Szkolnych Budżetów Obywatelskich - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 14.06.2024, 12:50

Spotkanie w ramach Czwartej Edycji Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Za nami kolejne spotkanie w ramach Czwartej Edycji Szkolnych Budżetów Obywatelskich!

W gronie reprezentacji szkół, ośrodka i bursy razem z Fundacją Pole Dialogu pracowaliśmy nad wizją SBO, dyskutując o wartościach takich jak równość, powszechność, dobrowolność i transparentność. Dzięki wspólnym spotkaniom uczymy się demokracji w praktyce, rozwijamy umiejętności i wzmacniamy zaangażowanie w rozwijaniu naszych społeczności. Powstają już pomysły jak tworzyć Szkolne Zespoły Robocze, by z nowym rokiem szkolnym ruszyć pełną parą i wprowadzać ważne zmiany. Bogatsi o doświadczenia z poprzedniej edycji, chętnie dzieliliśmy się naszą wiedzą. Nie możemy się już doczekać działań związanych z realizacją kolejnych zadań po wakacjach!

Konkurs „Rozwój partycypacji uczniowskiej w Lublinie: Szkolne Budżety Obywatelskie – czwarta edycja” jest realizowany w ramach inicjatywy bilateralnej „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”. Projekt jest finansowany ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.