Tag img 19.06.2024, 15:02

Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych – laureatami międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów artystycznych

17 czerwca 2024 r. w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie odbyło się spotkanie władz naszego miasta z uczniami nagrodzonymi w konkursach artystycznych.

.

Z naszej szkoły byli to uczniowie:

• Martyna Grządka kl. 6c
  • Martyna Sobiegraj kl. 6c
  • Amelia Lis kl. 6e
  • Olgierd Weroński kl. 8b

Łącznie nagrodzonych zostało 130 uczniów z 34 szkół, którzy uzyskali 184 tytuły. Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2023/2024 średnią ocen co najmniej 4,80 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin.

W uroczystości wziął udział p. dyrektor Dariusz Bodak oraz nauczyciele - opiekunowie uczniów w konkursach: p. Anna Ścisło, p. Jadwiga Kudyba i p. Iwona Sumorek.