Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej "List do Św. Mikołaja - DPS Lublin edycja 2023" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 22.01.2024, 10:32

„Nie dla siebie nam żyć należy…”
Zgodnie z mottem Szkoły Podstawowej nr 21, nasi uczniowie z zaangażowaniem wzięli udział w akcji charytatywnej adresowanej do pensjonariuszy lubelskich Domów Pomocy Społecznej.

Z wielkim wzruszeniem dziękujemy za okazane serce, bez Państwa przychylnej postawy i zaangażowania zorganizowanie tego wspaniałego przedsięwzięcia byłoby niemożliwe. Ilość darów przerosła nasze oczekiwania. Tym sposobem udało się obdarować pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Głowackiego w Lublinie oraz Domu Pomocy dla Dorosłych Zgromadzenia sióstr Felicjanek w Jadwinowie.