Podsumowanie współpracy badawczo-wdrożeniowej z Instytutem Pedagogiki UMCS - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 19.06.2024, 14:40

Podsumowanie współpracy badawczo-wdrożeniowej z Instytutem Pedagogiki UMCS

Od września 2023 roku do czerwca 2024 roku w naszej szkole w ramach współpracy badawczo-wdrożeniowej z Instytutem Pedagogiki UMCS realizowany był projekt "Wzmocnij siebie" skierowany do uczniów klas 7 i 8.

.

Działania podjęte w ramach projektu obejmowały cykliczne warsztaty, których celem było m.in. rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem, wzmacnianie kompetencji komunikacyjnych oraz kształtowanie empatii wśród młodzieży.

18.06.2024 r. odbyło się spotkanie pana Dariusza Bodaka, dyrektora szkoły, prowadzących warsztaty studentek UMCS, koordynatorów z ramienia obu placówek. Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia.

Współpraca zaplanowana jest na 3 lata, a w roku szkolnym 2024/25 programem profilaktycznym zostaną objęci kolejni uczniowie. Jesteśmy przekonani, że jego efekty będą miały trwały wpływ na rozwój psychospołeczny młodzieży