Podsumowanie Konkursów Przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 09.06.2024, 12:07

W dniu 23 maja 2024 roku, w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024.

.

Ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych w naszym województwie przystąpiło w bieżącym roku szkolnym 19272 uczniów szkół podstawowych. Laureatami nagrodzonymi przez Kuratora Oświaty zostało 307 uczniów szkół podstawowych .

Podczas uroczystości laureatom zostały wręczone upominki rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Uczniów naszej szkoły, którzy w tym dniu przebywali na zaplanowanej wcześniej wycieczce szkolnej reprezentował Pan dyrektor Dariusz Bodak.

Laureatami Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024 zostali następujący uczniowie naszej szkoły:

Marcel Folusz (kl.8A) - Konkurs Przedmiotowy z Historii,
Jakub Grabarz (kl.8A) - Konkurs Przedmiotowy z Matematyki,
Wiktoria Lisowska (kl.8B) - Konkurs Przedmiotowy z Języka hiszpańskiego,
Malwina Mazurek (kl.8A) - Konkurs Przedmiotowy z Języka hiszpańskiego.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!