Ogólnopolska akcja i konkurs "Ile waży św. Mikołaj?" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 29.11.2023, 08:16

Ogólnopolska akcja i konkurs "Ile waży św. Mikołaj?"

Zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do udziału w akcji Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

mikolaj

Jaki mamy cel?

1. Chcemy wesprzeć fundusz umożliwiający wychowankom tej fundacji rozwój talentów oraz pasji.

2. Bierzemy także udział w konkursie, w którym jako szkoła możemy wygrać nagrody pieniężne na cele edukacyjne.

I nagroda dla szkoły to 5500 zł,

II nagroda – to 4000 zł,

III nagroda – to 3000 zł.

3. Czas trwania akcji w szkole: 15.12.2023 r.

Spróbujmy razem, solidarnie osiągnąć ten cel przynosząc jak najwięcej monet wszystkich nominałów. Im więcej z nas – uczniów i wszystkich pracowników szkoły- włączy się do akcji - tym szansa na zdobycie nagrody będzie większa!

Zbieramy monety o nominałach 1 gr., 2 gr., 5 gr., 10 gr., 20 gr., 50 gr.,1 zł., 2 zł., 5 zł.

Miejsce zbiórki: postać św. Mikołaja w szkolnym patio.

Serdecznie prosimy o włączenie się we wspólne działania i z góry dziękujemy za każdą pomoc i zaangażowanie!

nauczyciele świetlicy i Szkolne Koło Wolontariatu

Informacja tylko dla wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu!

1. Monety segregujemy według nominałów i liczymy w domu.

2. Monety umieszczamy w oddzielnych woreczkach razem z kwotą zapisaną na karteczce.

3. Woreczki pakujemy do siatki z informacją: imię, nazwisko, klasa.

4. Przynosimy do opiekunów wolontariatu w celu zaliczenia akcji – sala 14.

5. Dary zostaną w późniejszym czasie przeniesione do postaci Mikołaja w patio.