Nasi laureaci w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Piękno Dziecka”. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 06.06.2024, 09:19

Nasi laureaci w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Piękno Dziecka”.

Gratulujemy laureatom konkursu- Gabrysi Danielak z klasy 2a (opiekun Marta Kowalska) i Olgierdowi Werońskiemu z klasy 8b (opiekun Anna Ścisło)

Gabi

W IV edycji konkursu zatytułowanej „Moja rodzina źródłem czynienia dobra” Honorowy Patronat nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna im. KEN, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wydział Artystyczny UMCS.

Organizator konkursu- Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie powołała komisję w składzie: dr hab. Agnieszka Zawadzka – Instytut Sztuk Pięknych UMCS – Katedra Grafiki Warsztatowej, mgr Renata Szuryga – instruktor sztuk plastycznych w Miejskim Ośrodku Kultury – Świdnik, mgr Joanna Tarasiewicz – kierownik Działu Wspomagania i Promocji Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie, mgr Natalia Prokopiak-Latosińska – nauczyciel zajęć plastycznych w MDK „Pod Akacją”. Jury doceniło pomysłowość i oryginalne ujęcie tematu, powiązanie koncepcji plastycznej z tematem konkursu oraz estetyka i samodzielność wykonania pracy plastycznej.

Gratulacje!

Zapraszamy do galerii  Wszystkie prace laureatów