Konkursy plastyczne - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 29.03.2024, 09:13

Konkursy plastyczne

Konkurs plastyczny „Przygoda z Pegazem” i „Szlakiem lubelskich legend”.

Konkurs plastyczny „Przygoda z Pegazem”
Uczniów klas 1-8 zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Przygoda z Pegazem’.
Tematem konkursu jest wykonie pracy plastycznej ilustrującej fantastyczną przygodę w towarzystwie mitycznego skrzydlatego konia- pegaza.
Format: A3 lub większy
Technika: rysunek, grafika, malarstwo. Nie będą uwzględniane kompozycje przestrzenne.
Termin oddania prac nauczycielowi plastyki: 11.04
UWAGA!
Do pracy konkursowej należy dołączyć:
• wypełniony Załącznik nr 1 do Regulaminu – zgodę rodziców (opiekunów prawnych) na udział dziecka w konkursie,
• Załącznik nr 2– oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych nauczyciela.
Prace bez dołączonych załączników nie zostaną poddane ocenie.

Konkurs plastyczny „Szlakiem lubelskich legend”
Uczniów klas 1-8 zapraszamy do udziału w plastycznej kategorii Wojewódzkiego Konkursu Literacko- Plastycznego 700 LAT LUBLINA! „PIÓREM I PĘDZLEM O LUBLINIE” Szlakiem lubelskich legend
Temat: Szlakiem lubelskich legend. Tematem przewodnim są legendy lubelskie, które w fascynujący sposób opowiadają o tradycjach i przeszłości naszego miasta i regionu.
Format: A3 bez ramek
Technika: dowolna, z wyłączeniem malowideł na szkle, kompozycji przestrzennych, rzeźb, prac z użyciem plasteliny, ziaren, elementów suszonych.
Termin oddania prac nauczycielowi plastyki: 8.04
Uzyskanie wysokiego miejsca w konkursie może być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023-2024.
UWAGA!
Do każdej pracy plastycznej należy dołączyć podpisane przez rodzica:
• formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 do Regulaminu)
• oświadczenie rodzica/opiekuna (załącznik nr 2 do Regulaminu)