Konkurs plastyczny dla uczniów klas 7 i 8 - plakat „100-lecie złotówki” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 10.03.2024, 17:05

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 7 i 8 - plakat „100-lecie złotówki”

Uczniów klas 7-8 zapraszamy do udziału w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z Przedsiębiorczości dla uczniów szkół podstawowych miasta Lublin "100-lecie złotówki”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu.
Format: A3
Technika: dowolna (farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, collage rysunek kredką, ołówkiem, piórkiem, grafika komputerowa, dopuszczalną formą jest również stworzenie komiksu itp.). Dopuszcza się tylko prace wykonane na papierze. Nie będą brane pod uwagę malowidła na szkle oraz kompozycje przestrzenne.
Termin oddania prac nauczycielowi plastyki: 20.03
UWAGA!
Do pracy należy dołączyć podpisane przez rodzica załączniki do regulaminu (oświadczenie i klauzula informacyjna)