Konkurs "20 lat w UE - najciekawsze projekty Miasta Lublin" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 02.04.2024, 10:31

Konkurs "20 lat w UE - najciekawsze projekty Miasta Lublin"

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Wydział Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin.

Celem uczestników będzie ukazanie w formie artystycznej najciekawszych inwestycji zrealizowanych przez Miasto Lublin od momentu uzyskania przez Polskę członkostwa w Unii Europejskiej. Może to być kolaż z rożnymi inwestycjami, jak również konkretny projekt, który wg. uczestnika zasługuje na miano tego najciekawszego.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas szkół podstawowych, w dwóch kategoriach:
- klasy I-III
- klasy IV-VIII

Prace w formacie A3 należy przynieść do nauczyciela plastyki lub wychowawców klas do 17.04.2024 r. Konieczna jest zgoda rodziców do pobrania wraz z regulaminem ze strony: