Koncert Chóru Perełki w Przedszkolu nr 43 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 25.01.2024, 11:50

Koncert Chóru Perełki w Przedszkolu nr 43

W dniu 24 stycznia 2024 r. Chór Dziecięcy PEREŁKI gościł z koncertami w Przedszkolu nr 43 przy ul. Skautów w Lublinie.

received-3188067081498365.jpeg

Chórzyści pod kierownictwem p. Barbary Cedrowskiej wykonali dwa koncerty (dla dwu grup dzieci), złożone z repertuaru kolędowego i zimowego. Publiczności bardzo się koncert podobał. Wśród chórzystów jest wielu absolwentów tego przedszkola i była to dla nich bardzo miła wizyta, a część przedszkolaków wybiera się do naszej szkoły w przyszłości.
Warto dodać, że nie była to pierwsza tego typu wizyta Chóru PEREŁKI w tym przedszkolu. Chór gościł już z występami kilkukrotnie, zawsze będąc mile witany i poczęstowany sokiem owocowym i cukierkami.