Jałmużna Wielkopostna - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 22.02.2024, 09:32

Jałmużna Wielkopostna

Kochani Uczniowie, rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Jest to okazja do tego, aby pomyśleć nad jakimś dobrym uczynkiem dla bliźniego, a tym samym uczyć się wzajemnej życzliwości i bezinteresowności.

dary

Organizujemy w naszej szkole akcję pomocy dla Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie.

Przy głównym wejściu do szkoły są wystawione dwa punkty do składania darów, podpisane CHEMIA oraz ARTYKUŁY SPOŻYWCZE, w których można zostawiać następujące rzeczy:

a) środki chemiczne: szampon, mydło, pastę, szczoteczki do zębów, kremy pielęgnacyjne, chusteczki nawilżające, żele do mycia, środki czyszczące itd. itp.

b) art. spożywcze: słodycze, konserwy, puszki z żywnością (długoterminowe), cukier, makaron, kaszę, ryż itp.

Akcja potrwa od czwartku 22 lutego do poniedziałku 25 marca 2024 r.

DZIĘKUJEMY WAM ZA WASZE DOBRE I HOJNE SERCE !

Katecheci wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu