I Olimpiada Profilaktyczna w pływaniu - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 12.12.2023, 12:44

I Olimpiada Profilaktyczna w pływaniu

Pod hasłem „PŁYWAM – NIE UŻYWAM”, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w olimpiadzie profilaktycznej w pływaniu.

img1

Zawody odbyły się 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 23 w Lublinie. Dodatkową atrakcją było spotkanie z Otylią Jędrzejczak i Mariuszem Siembidą – utytułowanymi polskimi olimpijczykami. Zaproszeni goście przedstawili młodzieży swoją drogę sportową, wolną od uzależnień, a także pozowali do wspólnych zdjęć i rozdawali autografy.
Naszą szkołę z dużym zaangażowaniem reprezentowali: Oliwia Domagalska 6e, Bartosz Wasilewski 6c, Jan Kuchno 7c, Aleksandra Smaga 7d, Anna Król 7d, Wiktoria Lisowska 8b, Semko Paszkowski 8b, Kacper Knap 8b, Łukasz Niewęgłowski 8b, Andrzej Klimkiewicz 8b.
Wysokie V miejsce w swoich kategoriach wiekowych, na dystansie 50 stylem dowolnym, zajęli Oliwia Domagalska i Jan Kuchno.
Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!

Opiekun zespołu: p. Aneta Młynarczyk