I miejsce w Turnieju Siatkarskim dla naszej reprezentacji - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 20.03.2024, 14:07

I miejsce w Turnieju Siatkarskim dla naszej reprezentacji

W dniu 15.03.2024 w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła w Lublinie odbył się turniej siatkarski z okazji dni otwartych szkoły.

W turnieju wzięło udział cztery szkoły SP52, SP16, SP 34 oraz nasza SP21. Rywalizacja sportowa przebiegła zgodnie z planem. Zdobyliśmy pierwsze miejsce i do szkoły wróciliśmy z pucharem. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników za wynik, godne reprezentowanie szkoły oraz walkę o każdą piłkę.
Skład zespołu: Bartosz Henzell, Oskar Suchocki, Wiktor Mianowski, Adam Ćwierz, Aleksander Grabarz, Szymon Kwiecień, Igor Mazurek, Jakub Grabarz, Miłosz Postawski. Drużynę przygotował nauczyciel wychowania fizycznego p. Ewa Kołodziejczyk.