Dzień Otwarty w naszej szkole - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 07.03.2024, 13:27

Dzień Otwarty w naszej szkole

W dniu 6.03.2024 r. w godzinach 14.00-17.00 naszą szkołę odwiedzili kandydaci na uczniów wraz z rodzicami.

Małych gości witali starsi koledzy przebrani w bajkowe stroje, zgodnie z konwencją uroczystości - "Witajcie w naszej bajce". Pełnili oni rolę przewodników, oprowadzali po szkole i udzielali odpowiedzi na mnóstwo pytań. A było co zwiedzać! W wielu salach odbywały się ciekawe pokazy, warsztaty, zajęcia sportowe. Goście oglądali klasy lekcyjne, korytarze, kąciki relaksu i poznali bogatą ofertę edukacyjną naszej szkoły.

O godzinie 16.00 na patio odbył się pokaz filmu promocyjnego szkoły, głos zabrał p. dyrektor Dariusz Bodak oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Wystąpił też chór "Perełki" pod dyrekcją p. Barbary Cedrowskiej.

Mamy ogromną nadzieję, że wszystkim odwiedzającym nasza szkoła bardzo się spodobała!