Dzień Babci i Dziadka w 1a - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 02.02.2024, 09:26

Dzień Babci i Dziadka w 1a

Święto Babci i Dziadka to wielkie święto. Obchodzimy je, ponieważ chcemy pokazać jak bardzo ich kochamy i jesteśmy im wdzięczni. Szanujemy ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i doświadczenie życiowe.

Dnia 25 stycznia 2024 r. uczniowie klasy 1a mieli okazję zaprezentować przygotowaną z tej okazji część artystyczną. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, a niejednemu dziadkowi i babci ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku. Z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta.
Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role. Ogromną przyjemność sprawiły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane przez wnuków drobne upominki. Program artystyczny przygotowany przez dzieci nagrodzili gromkimi brawami. Po występach pochwałom nie było końca.
Uroczystość zakończyła się wspólnymi zdjęciami. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu oraz bliższego poznania się wzajemnie. To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.
Program przygotowali uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią Edytą Łatką. Podziękowania również dla rodziców za przygotowanie strojów dla małych artystów.