Bartosz Henzell z 8a z sukcesami siatkarskimi - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa na 21 w Lublinie

Tag img 10.06.2024, 20:56

Bartosz Henzell z 8a z sukcesami siatkarskimi

Bartosz Henzell – uczeń klasy 8a, objęty projektem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w dniach 27.05 - 01.06.2024 uczestniczył w X Ogólnopolskim Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego w Olsztynie

.

Ogólnopolski Turniej Talentów to coroczny przegląd najzdolniejszej siatkarskiej młodzieży z całej Polski. Podczas trzech dni zaciętej sportowej rywalizacji zawodnicy zostawiają na boisku dużo serca walcząc o swoje marzenia związane z siatkówką.
Bartek od III klasy szkoły podstawowej uczestniczył w zajęciach siatkarskich klas profilowanych, objęty był też projektem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Wysokie wyniki sportowe Bartka to efekt jego systematycznej i ciężkiej pracy. Bartek życzymy Ci dalszych sukcesów oraz pięknej siatkarskiej przygody!