W dniu 23 maja br. (poniedziałek) o godz. 8.00 rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zgodnie z harmonogramem potrwa ona do 27 maja br., do godz. 15.00.

Szczegółowe informacje na stronie:

Szanowni Państwo,

w związku z przyjęciem Państwa dziecka do klasy 1 naszej szkoły od września br. bardzo prosimy o uzupełnienie podpisów i danych potrzebnych do dokumentacji szkolnej.

Wszystkich prosimy o dostarczenie karty Dane osobowe ucznia Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie, do 10 czerwca 2022 r.

Szanowni Państwo,

w związku z przyjęciem Państwa dziecka do oddziału przedszkolnego naszej szkoły od września br. bardzo prosimy o uzupełnienie podpisów i danych potrzebnych do dokumentacji szkolnej.

Wszystkich prosimy o dostarczenie kart:

Na prośbę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 23, poniżej został zamieszczony:

list do Rodziców,

zarządzenie,

regulamin związany z rekrutacją do oddziału sportowego w pływaniu od klasy pierwszej od roku szkolnego 2022/2023.

W zakładce Rekrutacja zostały umieszczone szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji w 2022 roku do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkoły podstawowej.