Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie otrzymała dyplom za udział w projekcie edukacyjnym "eMOCje w GŁOWIE". Program realizowany był w kl. 8e.

Polska Akcja Humanitarna oświadcza, że Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie brała udział w programie "Godziny Wychowawcze ze Światem" w roku szkolnym 2021/2022. Projekt realizowany był na zajęciach z wychowawcą w kl. 8e.

Nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w XIII-tej edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2021/2022.

Podczas finałowych zawodów z cyklu „Czwartki lekkoatletyczne”, które odbyły się 7 czerwca, reprezentanci naszej szkoły zdobyli 18 medali w klasyfikacji indywidualnej.

Dnia 28.05.2022 r. siatkarska reprezentacja klas profilowanych naszej szkoły uczestniczyła w Finałowych Rozgrywkach Województwa Lubelskiego Ogólnopolskiego Turnieju Kinder Joy of Moving. Po długiej i zaciętej rywalizacji z 18 najlepszymi drużynami z województwa, reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce na turnieju.