Podczas finałowych zawodów z cyklu „Czwartki lekkoatletyczne”, które odbyły się 7 czerwca, reprezentanci naszej szkoły zdobyli 18 medali w klasyfikacji indywidualnej.

Dnia 28.05.2022 r. siatkarska reprezentacja klas profilowanych naszej szkoły uczestniczyła w Finałowych Rozgrywkach Województwa Lubelskiego Ogólnopolskiego Turnieju Kinder Joy of Moving. Po długiej i zaciętej rywalizacji z 18 najlepszymi drużynami z województwa, reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce na turnieju.

Uczniowie klas 8a i 8e w roku szkolnym 2021/2022 wzięli udział w cyklu 8 lekcji w ramach projektu "Ja w Internecie. Jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci?".

Nasza szkoła otrzymała dyplom za udział w "Światowym Dniu Wody z PAH" w roku szkolnym 2021/2022.

12 kwietnia 2022 roku w ramach Igrzysk Dzieci odbył się finał rozgrywek w koszykówce dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce.