25 listopada 2022 r. reprezentanci szkoły klas V uczestniczyli w Turnieju Klas Profilowanych w kategorii „trójki” chłopców.

19 listopada 2022 roku w Lublinie odbył się turniej klas profilowanych w koszykówce dziewcząt klas 5. W turnieju brało udział 6 zespołów:

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie otrzymała dyplom za udział w projekcie edukacyjnym "eMOCje w GŁOWIE". Program realizowany był w kl. 8e.

Polska Akcja Humanitarna oświadcza, że Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie brała udział w programie "Godziny Wychowawcze ze Światem" w roku szkolnym 2021/2022. Projekt realizowany był na zajęciach z wychowawcą w kl. 8e.

Nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w XIII-tej edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2021/2022.