Ideą programu Kinder Joy of Moving jest hasło niech radość zawsze wygra! – to w sporcie najmłodszych jest najważniejsze. 16 maja 2021r. najmłodsi siatkarze naszej szkoły uczestniczyli w turnieju eliminacyjnym minisiatkówki w ramach ogólnopolskich rozgrywek Kinder Joy of Moving. W zawodach wzięli udział zawodnicy z lubelskich szkół podstawowych realizujących projekt klas profilowanych.

W kategorii dwójki reprezentacja naszej szkoły w składzie Bartosz Henzell oraz Szymon Kwiecień zajęła II miejsce. IV miejsce na turnieju zajęli Jakub Grabarz i Aleksander Grabarz. Miejsce VII Wiktor Mianowski, Miłosz Postawski oraz Marcel Folusz.

Wszyscy spisali się doskonale! Grali z dużym zaangażowaniem i determinacją, zarówno Ci którzy zajęli czołowe lokaty jak i Ci, którzy rywalizację zakończyli na dalszych miejscach.

Najlepszej dwójce gratuluje zwycięstwa i życzę powodzenia w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Opolu Lubelskim w dniu 13.06.2021r. Stawką w finale wojewódzkim jest awans do mistrzostw Polski w minisiatkówce.