27 listopada 2021 roku w ramach Ligi Małych Pszczółek, odbył się turniej klas profilowanych w koszykówce dziewcząt kl.5.

1 października 2021 roku, w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych.

Dnia 1 października w naszej szkole odbył się „DZIEŃ W PIŻAMACH”. Włączyliśmy się w ogólnopolską akcję charytatywną Fundacji Gdy Liczy się Czas na rzecz dzieci chorych na choroby nowotworowe.

W dniu 15.06.2021r. na boiskach do siatkówki plażowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie odbyły się zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej.

W dniach 12-13.06.2021 roku w Gdańsku odbywały się IX Mistrzostwa Polski w Fitness Sportowym.