Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022. Przypominamy, że przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców, poprzez wypełnienie karty. W każdym roku wymagane jest złożenie nowej karty zgłoszenia dziecka do świetlicy na następny rok szkolny. Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na przyszły rok szkolny prosimy o terminowe składanie kart tj. do 19 marca 2021 r. Niedotrzymanie terminu zapisu może spowodować, że dziecko nie będzie mogło rozpocząć korzystania ze świetlicy wraz z początkiem roku szkolnego.

KARTA ZGŁOSZENIA pdf– plik do pobrania
KARTA ZGŁOSZENIA docx– plik do pobrania

Uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #kartkadlamedyka. Stworzyli piękne i wzruszające rysunki aby wyrazić wdzięczność i podziękować pracownikom medycznym za ich trudną pracę.

Mamy nadzieję, że rysunki w które dzieci włożyły tyle serca sprawią wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia. Dziękujemy!  W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie jesteście PRAWDZIWYMI  BOHATERAMI.

Kolejny raz świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 21 w Lublinie włącza się w akcję  "Polacy - Rodakom".

Akcja zorganizowana z okazji 100-lecia niepodległości Polski dla uczniów naszej szkoły.