Uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #kartkadlamedyka. Stworzyli piękne i wzruszające rysunki aby wyrazić wdzięczność i podziękować pracownikom medycznym za ich trudną pracę.

Mamy nadzieję, że rysunki w które dzieci włożyły tyle serca sprawią wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia. Dziękujemy!  W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie jesteście PRAWDZIWYMI  BOHATERAMI.

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty od 12 do 25 marca br., zapisy do świetlicy na rok szkolny 2020/21 są możliwe drogą elektroniczną.

Przypominamy, że przyjmowanie uczniów do świetlicy dokonuje się corocznie na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców, poprzez wypełnienie karty zapisu.

Karty zapisu do świetlicy dla uczniów, którzy będą uczęszczali do klasy I w roku szkolnym 2020/2021 należy złożyć w terminie do 7 maja 2020 r.

Karty zapisu można przesłać w wymienionym terminie na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     lub      przez adres ESP na ePUAP: /sp21lublin/SkrytkaESP

link: karta zapisu PDF

karta zapisu plik docx

Oryginały przesyłanych przez Państwo dokumentów prosimy zachować do późniejszego złożenia w szkole.

Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na przyszły rok szkolny prosimy o terminowe składanie kart.

Niedotrzymanie terminu zapisu może spowodować, że dziecko nie będzie mogło rozpocząć korzystania ze świetlicy wraz z początkiem roku szkolnego.

Kolejny raz świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 21 w Lublinie włącza się w akcję  "Polacy - Rodakom".

Akcja zorganizowana z okazji 100-lecia niepodległości Polski dla uczniów naszej szkoły.