Zwracamy się z ogromną prośbą o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców.

Wszystkie wpłaty przeznaczane są tylko i wyłącznie na cele związane z uczniami naszej szkoły, takie jak nagrody w konkursach szkolnych, zawodach sportowych, nagrody książkowe na koniec roku dla każdej klasy, współorganizowanie corocznego Festynu Zdrowia. W miarę możliwości braliśmy udział w doposażaniu szkoły w pomoce dydaktyczne i nie tylko. Niestety z uwagi na niewielką ilość wpłat nasze możliwości maleją z roku na rok. Przy poziomie 10 wpłat (500 zł) na semestr nie jesteśmy w stanie zakupić nagród konkursowych, a chcielibyśmy wesprzeć szkołę również na innych płaszczyznach.

Drodzy Rodzice!

Zwracamy się z prośbą o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. Składka roczna wynosi 50 zł (jest to składka dobrowolna) i wpłacać ją można na numer konta: 49 1500 1520 1215 2008 8139 0000. Wszystkie wpłacone przez Rodziców pieniądze przekazywane są wyłącznie na uczniów naszej szkoły. Sponsorowane są m.in. nagrody dla laureatów licznych konkursów, nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego, dofinansowujemy działalność szkolnego chóru oraz wiele innych, w miarę możliwości finansowych. Te możliwości zależą przede wszystkim od Państwa wpłat.
Rada Rodziców

W dniu 29.05.2018 r. Rada Rodziców podjęła uchwałę o indywidualnym ubezpieczaniu dzieci w roku szkolnym 2018/2019. Kontynuację ubezpieczenia gwarantuje indywidualne ubezpieczenie pod koniec sierpnia.

Proszę o niedokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców tytułem ubezpieczenia !!!