Uczniowie klas 3 przebywający w świetlicy szkolnej uczestniczyli w webinarium eTwinning.

Projekt eTwinning ,,A book is our friend"

Projekt koncentruje się wokół tematu przyjaźni. Maskotką projektu jest Kubuś Puchatek,  który odwiedza szkoły z kroniką podróży i lapbookiem do których kolejno wpisują się uczestniczące szkoły. Uczniowie poznają i zaprezentują książki o Kubusiu Puchatku oraz inne książki o przyjaźni w formie recenzji, wywiadu, rysunku, zdjęcia lub filmu na wirtualnej tablicy i platformie projektu. Uczniowie przedstawią także swojego krajowego misiowego bohatera książkowego. Uczniowie napiszą wspólną historię o przyjaźni i na zakończenie projektu zaśpiewają piosenki o przyjaźni podczas wideokonferencji. W projekcie uczestniczą  grupy uczniów z edukacji wczesnoszkolnej z kl. 1, 2, 3 i z kl. 7c.

Projekt jest realizowany w roku szkolnym 2019/20

Book titled 'The Adventures of the Brave and his friends'

Koordynator projektu: Renata Zawadzka

Zakończenie Projektu eTwinning ,,From drawing to programming"

W czasie całorocznych zajęć uczennice klasy 4c (grupa) poznawały, pracowały w wielu narzędziach online dotyczących  programowania oraz  zapoznawały się  na platformie  z aktywnościami uczniów z innych szkół w tym zakresie. Oto logo projektu składające się z flag państw uczestniczących  w projekcie:

Pożegnanie

Nasza Szkoła brała udział w Akcji ,,Zakoduj wiosnę z eTwinning"

Misja eTwinning School

Projekt nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.