Szanowni Państwo

W związku z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję:


1) w okresie nauki zdalnej dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, którzy ze względu na niepełnosprawność nie mogą realizować zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w miejscu zamieszkania, na wniosek rodziców będą zorganizowane zajęcia rewalidacyjne oraz lekcje zdalne na terenie szkoły;

2) w w/w okresie, na wniosek rodziców uczniów klas I-III, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w tym czasie może być zorganizowana opieka w świetlicy szkolnej oraz umożliwienie realizacji lekcji zdalnych na terenie szkoły.

 W związku z powyższym, celem zapewnienia prawidłowej organizacji pracy, uprzejmie proszę o składanie w/w wniosków do dnia 17-12-2021 r. do godz. 12.00 drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemną – skrzynka kontaktowa w wejściu do budynku szkoły.

Z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne oraz ograniczenia organizacyjne i sprzętowe zwracamy się do rodziców z prośbą o składanie uzasadnionych wniosków.

Jerzy Piskor

dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21

im. Królowej Jadwigi w Lublinie