Wyprawka:
  • piórnik a w nim: kredki ołówkowe trójkątne, gumka do ścierania, 2 miękkie ołówki, temperówka, klej, nożyczki,
  • buty z białą podeszwą - sportowe, w worku na ciapy,
  • ubranie na zmianę.

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka lub jego inicjałami.

Kwestię wyprawki papierniczej i plastycznej nauczyciele omówią na zebraniu we wrześniu.

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 21 W LUBLINIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Wychowanie przedszkolne: Kolorowy start z plusem. Sześciolatek. Pakiet dla dziecka, Wydawnictwo MAC

Język angielski: “Bright Ideas Starter” - podręcznik i zeszyt ćwiczeń, autorstwa Cheryl Palin, wydawnictwa Oxford University Press. To jest nowa wersja podręcznika z atrakcyjną oprawą multimedialną.

Religia:  ”Jezus moim przyjacielem”. Podręcznik do religii dla sześciolatków,  red. Ks. M. Zając, Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”

Wszystkie podręczniki do nauki w zerówce rodzice kupują samodzielnie.