Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja nadała Szkole Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie tytuł AMBASADORA ŻYCZLIWOŚCI za włączenie się w projekt "Lublin w sieci życzliwości 2020".

Uczniowie klasy 7a, 7c, 7e wzięli udział w projekcie ,,Lublin w sieci życzliwości” realizowanym przez Fundację Działań Edukacyjnych KReAdukacja, przy współpracy finansowej z Urzędem Miasta Lublin, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin. Uczniowie pracowali nad swoimi projektami pod kierunkiem szkolnego koordynatora projektu – p. Doroty Gontarz oraz opiekunek z Fundacji Działań Edukacyjnych KReAdukacja. Grupy projektowe przygotowały warsztaty dla uczniów klas młodszych oraz prezentacje promujące wolontariat dla uczniów klas starszych. Uczniowie wzięli również udział w nagraniu życzeń z okazji Dnia Życzliwości. Dnia 15 grudnia odbyła się konferencja on-line podsumowująca projekt “Lublin w sieci życzliwości”.