Od 25 maja 2020 wznawiamy działalność opiekuńczo-wychowawczą szkoły dla uczniów klas I-III. Rodzice zainteresowani korzystaniem z opieki świetlicy proszeni są o zapoznanie się z warunkami obowiązującymi w szkole w tym zakresie.

Warunki opieki w świetlicy w okresie pandemii

W pierwszym dniu pobytu dziecka należy dostarczyć zgodę na pomiar temperatury, deklarację pobytu i oświadczenie, które są warunkiem przyjęcia pod opiekę w szkole.

Deklaracja pobytu dziecka
  Zgoda na pomiar temperatury
Oświadczenie

Prosimy o zgłaszanie dziecka do opieki z dwudniowym wyprzedzeniem, gdyż w związku z ograniczeniami liczebności grup może zdarzyć się, że nie zostanie ono przyjęte.

Zgłoszenie wraz z deklaracją pobytu dziecka należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.