Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za wsparcie XX Ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Góra grosza”. Na szczególną pochwałę zasługują ci wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy przynieśli monety, wykazali się ogromnym zaangażowaniem podczas przeprowadzania zbiórki, segregowania i liczenia monet.

W tym roku szkolnym z monet o nominałach 1, 2, 5 groszy zebraliśmy kwotę 495,72 zł ważącą 44, 89 kg. Została ona przesłana pocztą do Towarzystwa Nasz Dom i zostanie przekazana dzieciom z domów dziecka i z rodzin zastępczych.

opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu