Zimowisko narciarskie w Muszynie.

Wyjazd 19.01.2020 r. (niedziela) godz. 8.00 spod Mc Donald's przy ul. Puławskiej.

Nie zapomnijcie: sprzęt sportowy (jeśli macie - kask, gogle, buty, narty, kije), kurtka i spodnie narciarskie + rękawiczki (ewentualnie kominiarka pod kask),

buty: zimowe, sportowe, klapki pod prysznic, bielizna termiczna lub inna na narty (kalesonki lub rajtuzy), golf albo komin albo "oszukaniec" na szyję.

Rękawiczki na zmianę, polarek lub inne ciepłe odzienie. Dresiki albo inny wygodny strój do przemieszczania się po ośrodku. Może się przyda strój kąpielowy? (jak by coś z pogodą się nie ułożyło...)

Przybory toaletowe, ręcznik, piżamka.

Nie bierzcie dużo kieszonkowego (50 zł na herbatkę na stoku wystarczy). Kanapka na drogę do Muszyny na pewno się przyda.

Nie zapomnijcie: 350 zł w kopercie z imieniem i nazwiskiem "Na karnety narciarskie", 150 zł w kopercie "Na wypożyczenie sprzętu narciarskiego" (jeśli nie macie swojego).

Jeśli wysłaliście do wczoraj przelew na PTSM - OK! Jeśli nie, już nie wysyłajcie, bo w przyszłym tygodniu nie ma księgowej. Dzwońcie od razu do Pana Karola Wiśniewskiego i z nim się umawiajcie na przekazanie pozostałej kwoty.

Powrót z zimowiska pod Mc Donald's przy ul. Puławskiej 25.01.2020 r. (sobota) ok. godz. 17.00