Od 25 listopada 2019 r. do świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole trwa akcja GÓRA GROSZA Towarzystwa Nasz Dom. Jest to XX  jubileuszowa akcja charytatywna mająca na celu pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Bardzo proszę całą społeczność naszej szkoły o zaangażowanie się w tę akcję. Zbieramy monety o nominałach 1 grosz, 2 grosze, 5 groszy. Monety w woreczkach podpisane według wzoru: imię i nazwisko ucznia, klasa – prosimy składać do pudełek przygotowanych specjalnie na tę akcję. Są one wystawione w kilku miejscach: przy głównym wejściu do szkoły, w świetlicy, w sali zerówki, w s.131, 125, 208. Każdy uczeń, który wesprze akcję, otrzyma pozytywną uwagę od wychowawcy.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

W imieniu opiekunów i wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu

Agnieszka Danilczuk