W ubiegłym tygodniu z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Tydzień Edukacji Globalnej pod hasłem „Obudźcie się! Ostatni dzwonek dla klimatu” oraz Światowy Dzień Praw Dziecka.

Z tej okazji 19 listopada uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w apelu, podczas którego mogli obejrzeć prezentacje dotyczące praw i obowiązków dziecka, a także zagrożeń dla środowiska naturalnego wynikających z działalności człowieka.

W ciągu całego tygodnia, każdego dnia obchodom towarzyszyły akcje przeprowadzone przez samorząd uczniowski, m.in.: „Dzień bez folii i plastiku”, „Wymień się książką” oraz „Niebieski Dzień praw Dziecka”.

Wszystkim członkom społeczności szkolnej, którzy aktywnie zaangażowali się w inicjatywę Samorządu serdecznie dziękujemy!

Opiekunowie SU