Uczeń naszej szkoły, Kamil Momot, został powołany  na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-15 przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie.

Podczas zgrupowania, które odbyło się w dniach 03 - 09.11.2019 r. w Twardogórze, Kamil brał udział w treningach siatkarskich prowadzonych przez najlepszych szkoleniowców grup młodzieżowych w Polsce. W zgrupowaniu brało udział jedenastu najlepszych siatkarzy z rocznika 2006r. z całej Polski.  Celem akcji szkoleniowej było wyłonienie kadry Polski rocznika 2006r., a następnie udział w rywalizacji międzynarodowej.

Udział ucznia naszej szkoły - Kamila Momota,  w tak prestiżowym wydarzeniu sportowym,  jest efektem jego pracy na zajęciach sportowych w szkole w ramach projektu siatkarskich klas profilowanych oraz na treningach w ramach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.