W drugiej połowie października została przeprowadzona w naszej szkole akcja zbierania darów w postaci środków higieny osobistej i środków czystości dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. św. Matki Teresy z Kalkuty.

Nasza szkoła współpracuje z Domem Pomocy Społecznej znajdującym się przy ul. B. Głowackiego 26 w Lublinie. Budynek uległ poważnym zniszczeniom podczas sierpniowego pożaru a wszyscy jego podopieczni - ewakuowani i przewiezieni do DPS Betania, DPS Kalina i DPS im. św. Jana Pawła II w Lublinie. 

Mimo, że mieszkańcy sąsiadującego z nami DPS- u przebywają w innych placówkach w Lublinie, przekazując im dary-  chcieliśmy okazać im, że o nich pamiętamy i sprawić odrobinę radości w trudnym dla nich czasie, zanim będą mogli powrócić do swojego wyremontowanego budynku przy ul. Głowackiego 26.

Z całego serca dziękujemy wszystkim czynnym wolontariuszom oraz wszystkim darczyńcom społeczności naszej szkoły, którzy wsparli tę akcję charytatywną.smile

 organizatorzy