Dnia 18.05.2019 r. od godziny 7:00 do 18:00 odbyły się w naszej szkole ogólnopolskie zawody w układaniu kostki Rubika na czas.

Głównym organizatorem był mistrz Polski w układaniu kostki Rubika - Piotr Tokarski oraz 2 uczniów z naszej szkoły, Franek Pytka i Patryk Morek z klasy 6 d. Delegatem zawodów był Radosław Drozdowicz. W konkursie wzięły udział 72 osoby, w tym 3 uczniów z naszej szkoły. W czasie trwania zawodów odbyło się aż 7 konkurencji, w tym półfinały i finały.

Bardzo dziękujemy Panu Jerzemu Piskorowi, Dyrektorowi Szkoły za wyrażenie zgody na udostępnienie obiektu szkoły na czas zawodów w celu zorganizowania w niej imprezy ogólnopolskiej.

Gratulacje dla organizatorów, uczestników i zwycięzców zawodów, którzy rozpowszechniają pasję logicznych zabaw w środowisku Szkoły Podstawowej nr 21.

Agnieszka Danilczuk,

wychowawca Franka i Patryka, uczniów klasy 6 d