Reprezentacja naszej szkoły w koszykówce dziewcząt wywalczyła III miejsce w Igrzyskach Dzieci. Zawody finałowe zostały rozegrane w dniu 25.03.2019 roku w hali MOSIR w Lublinie, gdzie  o medale rywalizowały cztery najlepsze szkoły z eliminacji miejskich.

 

Kolejność końcowa zawodów:

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 43,

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 45,

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 21,

4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30.

 

Skład reprezentacji naszej szkoły w całym cyklu zawodów:

-Aleksandra Mirosław (VI A), Julia Dziubałtowska (VI A), Alicja Szwedo (VI B), Ada Andrzejewska (VI B), Aleksandra Adamczyk (VI B), Karolina Dul (VI B), Amelia Sałamacha (VI B), Anna Baranowska (VI B), Zuzanna Małagocka (VI B), Magdalena Gołębiowska (VI B), Aleksandra Czajkowska (VI B), Małgorzata Kozak (VI G), Lena Michalak (VI G).

 

Opiekun zespołu: p. Dariusz Bodak